Niespodzianka straty na Korsykę nadana wiodącym Monako. Książęcy klub miał kłopoty już od skrzydło meczu w 19. minucie przyznał po raz pierwszy, a nawet udało mu się dopiero w drugim akcie. Chodzi oczywiście zadowolony, a Bastia.

Uprzywilejowanych gości bardzo dobrze wiedział, że Korsyka nie oczekuj niczego łatwe, zwłaszcza, że ​​Unibet w Polsce w meczu przyznał. Po 19 minutach wrócili do domu szybką piłkę do środka pola karnego, tam header Diallo i chociaż nie było jeszcze jasne, czy piłka przekroczyła linię bramkową, bramki sędziowie ujmowane w zegarek. Monaco został przyłapany znienacka i zajęło to trochę czasu, zanim zdobył swój pierwszy w historii większą szansę. Do 39 minut, on zwolniony z dobrej pozycji Moutinho, ale prosto w ramiona mija Lecy.

Monaco miał w pierwszej połowie, trzymając piłkę wyższe, ale że sama nie wygrywa mecze. Od samego skrzydła drugiej połowie goście mieli szczęście, że Danica blisko nepropálil doskonała Subasic, ponieważ deficyt dwóch goli byłoby raczej trudne do pobrania. Umieść drugą bramkę, ale przyszedł Bastié karę w postaci odszkodowania. Touré wysłał małe limonki dobrą piłkę i Bernardo Silva wyrównującego gola z głowy.

Monaco znów zaczął mieć przewagę nad nożyczkami bezskutecznie próbował napastnik Falcao i Lemar zmienić pominiętą cel. Bastia trzymał tie trzy minuty przed końcem, po wielką szansę Mbappeho, znakomicie uderzył Leca. Książęta są wciśnięte w meczu oraz w czasie dwóch minut, ale po raz drugi do przełamania domu obronną, nie udało im się.